Український боксер Ломаченко став володарем трьох поясів

Життя

У Лондоні на арені О2 відбувся вечір боксу, в головному бою якого чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко здолав Люка Кемпбелла.

У поєдинку боксери виборювали також вакантний титул чемпіона світу WBC.

У першому раунді суперники придивлялися один до одного, а вже в другому українець помітно активізувався. У третьому раунді Ломаченко почав потрапляти, і британець пропустив досить відчутний лівий боковий від нашого боксера. І в подальшому поєдинок проходив під контролем українця, який тримав високий темп і не поспішав форсувати події, пише Sport.ua.

У п’ятому раунді Кемпбелл потрапив під обстріл Ломаченко, і британця врятував вчасно пролунавший гонг. Пауза дозволила Люку трохи відновитися і він «повоював» з опонентом в шостому раунді. В кінці сьомого раунду Ломаченко притиснув Люка до канатів, і для британця знову своєчасно наспів гонг. Надалі все більш помітною ставала втома господаря рингу, який почав часто клинчувати з метою зупинити атаки українця.

Кемпбеллу вдалося збити темп і бій дійшов до чемпіонських раундів. У 11-му раунді Ломаченко пішов в атаку, після чого британець опинився в нокдауні. Люк з працею достояв до останнього в цьому бою гонга, але перемога українського боксера не повинна була викликати сумнівів. Одноголосним рішенням суддів переміг Ломаченко – 119: 109, 117: 111 і 118: 109.

Ломаченко чемпіон світу в легкій вазі за трьома версіями – WBO, WBA і WBC.