«23 лютого в Україні помер Совок». Українці скуповують збройові сейфи, каністри та батарейки – Чечоткін

Життя
чечеткин

Власник найбільшого рітейлера в Україні Rozetka.ua Владислав Чечоткін заявив, що 23 лютого перестає бути для українців «святом» – дедалі менше є попит на «подарунки чоловікам».

Про це Чечоткін повідомив у Facebook.

За його словами, лідери продажів сьогодні – збройові сейфи, каністри та батарейки.

«23 лютого – найкращий день, щоб переконатися, що в Україні помер Совок.

Щороку цього дня я дивлюся зріз товарів, що продаються, і розумію, що ми нескінченно далекі від свята, яке за поребриком називають днем ​​захисника вітчизни, днем ​​радянської армії. 10 років тому цього дня продавалися умовні «подарунки чоловікам», 7 років тому їхня кількість стала стрімко скорочуватися, минулого року їх було дуже мало. У цьому їх немає. Це парадокс, але я радий, що продажів немає.

В жодного з моїх знайомих не з’явилося ідеї відправити ідіотську вітальну листівку. І навіть люди похилого віку в Україні перестали себе асоціювати з цим днем. Тому що неможливо святкувати день «захисників», які хочуть роздерти твою країну.

Хоч би які фантазії народжувала пропаганда Путіна, Україна пережила своє радянське минуле, попрощалася з ним і пішла вперед.

Ми нікому і ніколи не віддамо свою свободу», – написав він.

  • Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про обіг вогнепальної зброї серед цивільних громадян України.
  • Рада національної безпеки та оборони (РНБО) ухвалила рішення запровадити надзвичайний стан на всій території України, крім Донецької та Луганської областей. Це рішення має затвердити Верховна Рада. В залежності від ситуацій в окремих регіонах України можуть запроваджувати комендантські години.