У соцмережах поширюють фейк про відключення електроенергії в новорічні свята – Міненерго

Життя
ДТЕК электричество

У соціальних мережах почалась ширитись інформація про нібито відключення енергопостачання в новорічні свята, що є фейком.

Про це повідомляє пресцентр Міненерго.

“Ось так виглядає справжня російська ІПСО. У соціальних мережах почалась ширитись інформація про нібито відключення енергопостачання в новорічні свята. Для посилення ефекту автори провокації використовують відеокадри ефіру телемарафону “Єдині новини” з накладанням іншого звукового ряду. Міністерство енергетики України офіційно повідомляє: це ФЕЙК!”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що жодних планових відключень немає і не передбачається! Електроенергії достатньо для покриття потреб споживачів. У системі є резервні потужності та можливість залучення імпорту.

“Закликаємо громадян бути пильними і використовувати інформацію тільки з офіційних джерел. Не дамо ворогу посіяти в нас паніку та зневіру! Військові та енергетики 24/7 роблять усе можливе, аби українці мали світло та тепло”, – додають у Міненерго.

  • За температури повітря нижче 8 градусів морозу в Україні можливий серйозний дефіцит електроенергії. Тому в пікові години можуть бути обмеження споживання, заявив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.