17 травня графіки погодинних відключень діятимуть з 19:00 до 24:00 – Укренерго

Життя
Фото: facebook.com/npcukrenergo

17 травня з 19:00 до 24:00 через значний дефіцит в енергосистемі в усіх регіонах України діятимуть графіки погодинних відключень.

Про це повідомляє Національна енергетична компанія «Укренерго».

«Більшу частину доби в енергосистемі зберігається значний дефіцит електроенергії. Диспетчерський центр «Укренерго» довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону», – йдеться у повідомленні.

Зокрема 17 травня з 19:00 до 24:00 в усіх регіонах України діють графіки погодинних відключень.

«НЕК «Укренерго» повідомляє лише часові межі, в які діють графіки погодинних відключень – тобто можливе обмеження споживання при перевищенні регіоном визначених лімітів. Інформацію, коли саме будуть застосовані відключення у вашому регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах», – наголосили у компанії.

У компанії ДТЕК повідомили, що увечері 17 травня в Одеській, Дніпропетровській, Донецькій областях, Києві та області відновлять стабілізаційні відключення споживачів електроенергії за вказівкою НЕК «Укренерго».

«Київ, Київщина, Одещина, Дніпропетровщина, Донеччина: ситуація в енергосистемі залишається вкрай важкою, але до 19:00 обмеження світла не передбачені», – йдеться у повідомленні.