Чому так важлива усвідомленність свого вибору для політика

Думки

Mindfulness чи усвідомленість – навичка, яка є однією із найважливіших у сучасному світі для лідера. Я намагаюся виховувати свою усвідомленість щодня і не можу сказати, що задоволена результатами. Десь вмикаються старі звички та патерни поведінки, десь емоції. Це складний шлях, змушена зізнатися.

До чого це я.

Мені би дуже хотілося, щоби люди, які приймають рішення про похід у велику політику робили це УСВІДОМЛЕНО. Розуміли наслідки цього рішення, враховували відповідальність, свій рівень компетентності та професіоналізму, дивилися критично і на себе, і на своє оточення.

У тому числі враховували наслідки цього рішення для свого життя. Чи готові вони жити під мікроскопом та звітувати суспільству про кожний свій крок чи хочуть насолоджуватися життям і далі, а у перервах рятувати світ?

Немає нічого поганого в тому, щоб подорожувати світом, їздити із родиною на відпочинок у екзотичні країни на новорічні свята або заробляти великі гонорари, співаючи на корпоративних вечірках, якщо є шанувальники твоєї творчості. Це чудово!

Але якщо ти музикант чи успішний актор. Не політик.

Політичні лідери мають бути зразком для звичайних людей, тим більше у важкі часи.

Тому велике прохання і для майбутніх лідерів, які наважаться на «подвиг»: усвідомлюйте наслідки цього рішення перш за все для себе, зрозумійте чи вистачить у вас внутрішнього ресурсу, чи готові ви відмовитися від життя, яким ви жили до цього?

У протилежному випадку – не жалійтеся. Це була ваша помилка.

Джерело: Facebook Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva