Черговий приклад «хорошого русского» – Тарас Шамайда

Тарас Шамайда, український громадський діяч
Навальний натякає, що гроші треба давати не на Джавеліни для України, а на піар для таких як він, «хороших русскіх». Чим відрізняєтсья «хороший росіянин» від «поганого росіянина»?

Погані росіяни керують Росією (або підтримують тих, хто керує), брешуть, не визнають територіальну цілісність України, не хочуть, щоб Україна була сильною і знищувала російських загарбників.
 
«Хороші росіяни» хочуть керувати Росією (або підтримують тих, хто хоче керувати), брешуть, не визнають територіальну цілісність Україну, не хочуть, щоб Україна була сильною і знищувала російських загарбників.
 
І навіть сидячи в російській тюрмі, «хороші росіяни» не перестають бути брехунами й імперіалістами.
 
Так, постріл з «Джавеліна» справді коштує біля 200 тис. доларів. Але російський танк, який знищується цим пострілом з вірогідністю 80%, коштує 4 мільйони. Тобто в 20 разів дорожче.
 
А скільки коштує українське майно, яке російський танк знищить, якщо постріл з «Джавеліна» не перетворить його на металобрухт?
 
Скільки коштують життя українців, яких убивають орки з цього танка?
 
Яким чином відосіки російських шовіністів типу Навального допоможуть зупинити російську орду?
 
Російська імперія - невиліковна. Це ракова пухлина на тілі людства. І «хороших русскіх» там не більше, ніж здорових клітин всередині пухлини.
 
Доки цю імперію зла не буде демонтовано, позбавлено ядерної зброї, а всі поневолені нею народи - звільнено, росіяни, «хороші» й «погані», завжди нестимуть світу брехню, руйнування і смерть.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine