ВЕЗ «Крим». Ще одна спроба скасувати закон, що підриває дію санкцій

Представники кримської громадськості вимагають скасувати закон про ВЕЗ «Крим» в цілому, а необхідні для регулювання податкового, валютного, платіжного режимів і заборони товарообігу поправки внести до чинних законів і кодексів.

Засідання робочої групи при Комітеті ВРУ з податкової та митної політики щодо закону про ВЕЗ «Крим» Фото: investigator.org.ua

2,5 роки тому, після початку Громадянської блокади поставок товарів в окупований Криму президент України Петро Порошенко під час зустрічі з лідерами кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим і Рефатом Чубаровим пообіцяв подати в найближчий тиждень в ВРУ проект про скасування закону про ВЕЗ «Крим», який заохочує колабораціонізм та порушує права громадян України. Як відомо, цього не сталося. З тих пір було кілька спроб домогтися цієї політичної волі, проте інтереси олігархів перемагали. Зараз переживаємо чергову спробу громадянського суспільства домогтися скасування режиму вільної зони у поневоленому Криму, який підриває дію західних санкцій. Репортаж з першого засідання робочої групи Комітету з питань податкової та митної політики щодо змін до закону про СЕЗ «Крим». 

Сюжет Тетяни Морозової та Кристини Хоменко, Центр журналистських розслідувань.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine