Андрій Клименко і Владислав Селезньов про другий етап війни у Чорному морі і на півдні

ВНБ

«Питання національної безпеки» з Валентиною Самар (проект Центру журналістських розслідувань), випуск від 19 квітня 2022 року.

Випуск присвячений перегрупуванню російської армії та її спробі прорвати оборону ЗСУ на сході, задавити захисників Маріуполя, які великою ціною і малим числом протистоять кратно переважаючому противнику. Атакувати Миколаїв, пошкодити залізничне сполучення по всій країні, аби перервати пересування українських військ і техніки, завдавати шкоди економіці країни та тримати в страху цивільне населення.

Андрій Клименко, головний редактор порталу BlackSeaNews та співзасновник Чорноморського інституту стратегічних досліджень, розповість про рольу війні корабельного угрупування на Чорному морі, аби зрозуміти, що змінилось, що відбувається і чого чекати.

Далі у випуску блог Микити Панасенка про строковика з Ялти Євгена Шкребеця. Його батько не може зрозуміти як так сталося, що Міноборони РФ заявляє, що весь екіпаж з затонулого крейсера «Москва» був евакуйований, але його син пропав безвісти у відкритому морі. А російська соцмережа «ВКонтакте» блокує спроби надати ситуації резонансу.

Дорогі земляки – кримчани і мешканці нових тимчасово окупованих територій, коли ви берете російський паспорт, разом із правами ви отримуєте і обов’язки. Насамперед – служити в армії. Тож прислухайтесь до порад правозахисників і не будьте гарматним м’ясом для кровожерливої росії.

А з військовим експертом Владиславом Селезньовим поговоримо про живу силу – чи вдається росії мобілізувати в Криму потрібну кількість живої сили для продовження наступу на Україну.