Четверо загиблих, 17 поранених. Окупанти назвали імена поліцаїв, постраждалих від удару ЗСУ по будівлі російської «полиции» в Ювілейному на Херсонщині

Війна

Четверо загиблих, щонайменше 17 поранених – такими стали наслідки удару ЗСУ 28 листопада по будівлі «Новокаховского отдела полиции», яке росіяни перенесли до села Ювілейне Херсонського району, що в 40 кілометрах від Нової Каховки. Серед постраждалих – поліцаї, які приїхали служити на Херсонщину з Росії і місцеві колаборанти.

Про це з посиланням на російські пабліки повідомляє Центр журналістських розслідувань.

28 листопада ЗСУ завдали удару по захопленій окупантами будівлі Ювілейної сільради Херсонського району, що на лівобережжі Херсонщини. В той час там проходила нарада поліцаїв. За повідомленням Центру національного спротиву, від удару загинули п’ятеро окупаційних високопосадовців.

На оприлюднених фото видно, що частина будівлі сільради від успішного прильоту обгоріла, а припарковані поруч автомобілі перетворилися на металобрухт. У цій будівлі окупанти незаконно розмістили «Новокаховский отдел полиции МВД Херсонской области» після його «евакуації» з Нової Каховки. 

Водночас російські пабліки повідомляють про чотирьох ліквідованих поліцаїв з РФ. Серед них: 46-річний Мєргєн Німгіров, який приїхав працювати на Херсонщину «оперативником» із Москви, 33-річний Артур Джунусов, майор поліції, заступник начальника «отдела полиции», 39-річний Владімір Новіков, майор поліції, «начальник тыла» і 45-річний Сєргєй Новіков, капітан поліції, «инспектор по делам несовершеннолетних».

Більшість поранених теж із Росії, адже в окупаційному відділі поліції Нової Каховки переважно працюють саме росіяни. Серед них: 36-річна Єлєна Голодяєва з Астрахані, лейтенант юстиції, «старший следователь», 36-річний Юрій Панчєнко зі Ставрополя, капітан поліції, «старший дознаватель», 39-річна Аміда Міделашвілі з Астрахані, підполковник юстиції, «начальник следственного отделения».

Частина постраждалих поліцаїв – з місцевих колаборантів. Серед них: 46-річна Жанна Хабірова з Нової Каховки, лейтенант поліції, «заместитель начальника отдела полиции», 30-річний Микола Трубчанов з Харкова, молодший лейтенант поліції, «оперативник».

Серед інших поранених: 46-річна Татьяна Трамбовєцкая, підполковник поліції, «начальник следственного отделения», Дмітрій Баранов, підполковник поліції, «начальник ГИБДД» та інші.

Як повідомляв ЦЖР, 17 березня 2023 року ввечері неподалік від будівлі Ювілейної сільської ради вибухнув автомобіль з 44-річним колаборантом з Нової Каховки Сергієм Москаленком. До повномасштабної війни він мав власну приватну охоронну фірму «Ягуар», а в березні 2022 року став «начальником изолятора временного содержания» в незаконно створеному окупантами «Новокаховському відділі поліції» і був причетний до викрадень та катувань багатьох мирних жителів Каховського району.