На Запорізькому напрямку українські захисники розгромили наступ росіян – ОК «Захід»

Війна

Російські війська пішли у наступ на Запорізькому напрямку, проте їх розгромили українські військові.

Про це повідомили в ОК “Захід”.

На Запорізькому напрямку українські захисники знищили 18 одиниць техніки, зокрема 3 танки, також ліквідовано 70 окупантів, ще 80 дістали поранення.

“Після наступу росіяни відійшли на попередні позиції. В наступі було задіяно 30 одиниць техніки та досить великий особовий склад противника”, – зазначили в ОК “Захід”.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter