Другий за день російський Су-34 знищений на Східному напрямку – Олещук

Війна
Російський винищувач-бомбардувальник Су-34. Фото: wikipedia.org

Повітряні Сили 27 лютого знищили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на Східному напрямку.

Про це повідомив командувач Повітряних сил Микола Олещук у Telegram.

«Близько 14:00 відпрацювали по черговому Су-34. Напрямок – той же! Мета – незмінна! При таких втратах бойової та спеціальної авіації росіяни мали б замислитись, принаймні на якийсь час припинити «авіаційні м’ясні штурми». Що ж, працюємо далі», – написав Олещук.

Як повідомлялось, 27 лютого 2024 року Повітряні Сили знищили російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на Східному напрямку.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter