Росія щомісяця мобілізовує по 30 тисяч військових, щоб продовжувати війну в Україні – розвідка Британії

Війна
Мобілізовані до лав ЗС РФ росіяни Фото: ТАСС

За даними британської розвідки, Росія зберігає значну перевагу в кількості військової техніки та боєприпасів та щомісяця мобілізовує по 30 тисяч нових військовослужбовців, щоб продовжувати війну в Україні.

Про це у щоденному огляді повідомляє Міноборони Великої Британії.

Як зазначається, російські сили продовжують поступово просуватися на захід від Авдіївки.

«Наприкінці березня вони майже напевно взяли контроль над двома селами – Тоненьким і Орлівкою – і продовжують наступати на інші в цьому районі. Росія продовжує атаки в кількох інших точках на лінії фронту, але досягла незначного прогресу в останні тижні», – йдеться в огляді.

У британській розвідці вказують, що Росія зберігає істотну кількісну перевагу в конфлікті, переважаючи Україну в кількості боєприпасів і обладнання.

«Вона, ймовірно, набирає приблизно 30 000 додаткових військовослужбовців щомісяця і може продовжувати покривати втрати і продовжувати атаки, спрямовані на виснаження українських Збройних сил», – зазначають аналітики.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter