Російські війська завдали удару по енергетичній інфраструктурі Харкова

Війна

В ніч на неділю, 14 квітня, російські нападники завдали удару по енергетичній інфраструктурі Харкова, які після низки російських ударів знаходиться в критичному стані.

Харків зазнав удару безпілотниками приблизно опівночі. Як повідомили в Міненерго, через пошкодження обмежувалось виробництво електроенергії з відновлюваних джерел енергії.

Обмеження на лініях електропередач в Харкові та області застосовуються уже тривалий час. Графіки відключень у Харківській області діятимуть і сьогодні.

Також через бойові дії пошкоджено обладнання на високовольтній повітряній лінії електропередачі у Дніпропетровській області, та внаслідок обстрілу пошкоджено повітряні лінії на Чернігівщині. Зокрема, частково знеструмлений населений пункт.

Через бойові дії пошкоджено газорозподільні мережі у Харківській області та зупинено газопостачання 340 домогосподарств.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter