У центрі Нижніх Сірогоз на Херсонщині знищена будівля окупаційного «соцфонду»

Війна

27 травня біля дев’ятої ранку знищено будівлю окупаційного «соцфонду», розташовану в центрі селища Нижні Сірогози Генічеського району Херсонщини. Російські загарбники одразу звинуватили в цьому Збройні сили України. В місцевих чатах пишуть про велику кількість поранених і двох загиблих. 

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Вибух у центрі Нижніх Сірогоз пролунав приблизно о 9.15 ранку 27 травня. Невдовзі після цього до місця вибуху поїхали машини швидкої допомоги.

Внаслідок удару знищена будівля окупаційного управління «соціального фонду», в якому знаходились працівники цієї незаконної установи. Представники окупаційної влади одразу ж звинуватили в ударі Збройні Сили України. За їхньою попередньою версією, по захопленій будівлі в Нижніх Сірогозах прилетів «Хаймарс». 

У місцевих чатах повідомляють про велику кількість поранених і щонайменше двох загиблих. Однак мешканці Нижніх Сірогоз припускають, що це більше схоже на сплановану самими росіянами атаку.

«Буквально в кількох метрах від знищеної будівлі «соцфонду» працює окупаційна поліція, яка не постраждала. Це більше нагадує акцію залякування мирного населення, чим дуже полюбляють займатися на Херсонщині російські окупанти», – пишуть у чатах.

Внаслідок вибуху у розташованій напроти будівлі окупаційної школи вибило вікна. В школі ніхто не постраждав.

Самі окупанти повідомили про одного важкопораненого і про трьох потерпілих з пораненнями середньої тяжкості.

Нагадаємо, що мешканців тимчасово окупованих територій України заради своєї безпеки давно закликають уникати будівель з незаконними органами влади і місць скупчення окупаційної військової техніки і російських військових. 

  • Як повідомляв ЦЖР, 3 листопада 2023 року в Чаплинці Каховського району на Херсонщині вдень був знищений розташований в центрі селища окупаційний центр зайнятості. Внаслідок удару загинули вісім людей. Троє з них працювали на окупантів: один місцевий колаборант, а двоє приїхали сюди з Лєнінградської області РФ.