Ракетний удар РФ по Кривому Рогу: загинули 9 людей, ще 32 поранені, серед них – 5 дітей

Війна

14 червня, у Кривому Розі оголошено День жалоби через масові жертви внаслідок ракетного удару РФ 12 травня. Загинули 9 людей, ще 32 поранені, серед них – 5 дітей

Про це повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

“14 червня, у Кривому Розі буде оголошено день жалоби за загиблими внаслідок злочинної ворожої ракетної атаки 12.06.24”, – повідомив він.

Також Вілкул повідомив, що внаслідок атаки загинуло 9 людей, ще 32 поранені, із них 5 дітей. До лікарень міста було госпіталізовано 13 поранених, з них 5 у тяжкому стані, 1 – у вкрай тяжкому стані.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter