На Кіровоградщині вночі 18 лютого ворожий ударний дрон влучив у багатоповерхівку у місті Долинська Кропивницького району. Внаслідок вибуху у будинку виникла пожежа та травмовані троє людей: матір та двої її дітей.
Про це повідомляють начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович та Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області.
«Складна ніч для Кіровоградщини. Ворожий безпілотник влучив у багатоповерхівку в Долинській. Троє постраждалих – мама і двоє дітей. Їм одразу надали медичну допомогу. Старша дівчинка госпіталізації не потребувала», – написав Райкович у Telegram.
В свою чергу у Главку ДСНС повідомили, що у Долинській внаслідок влучання ворожого БпЛА виникла пожежа у двох квартирах дев’ятиповерхового житлового будинку.
«Травмовано трьох осіб, 37-річну матір та п’ятирічну дитину ушпиталено. Рятувальники евакуювали мешканців 38 квартир. Психологи ДСНС надавали допомогу тим, хто її потребував. Долинські вогнеборці приборкали займання», – йдеться у повідомленні.
***
24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.
Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter