Палаючі нафтобази та пошкоджені мости: «Схеми» показали супутникові знімки наслідків ударів по окупованому Криму та РФ

Війна
Димові генератори на Керченському мосту, 22 червня 2026 року
Димові генератори на Керченському мосту, 22 червня 2026 року

На супутникових фото зафіксовано руйнування на ключових логістичних маршрутах, які використовують для постачання російських військ в окупованому Криму, та пожежі на нафтових об’єктах у цьому регіоні.

Відповідні світлини оприлюднив проєкт “Схеми”.

Світлини зроблено із 12 по 22 червня. На Керченському мосту зафіксовано роботу кількох машин із димовими генераторами, які намагалися замаскувати окремі ділянки проїжджої частини та конструкцій мосту.

Пожежа на нафтобазі в порту Кавказ, Росія, 21 червня 2026 року

Пожежа на нафтобазі в порту Кавказ, Росія, 21 червня 2026 року

Руйнування на Чонгарському мосту, Крим, 12 червня 2026 року

Руйнування на Чонгарському мосту, Крим, 12 червня 2026 року

Наслідки ураження мосту через Північнокримський канал у селі Ставки, Херсонська область 20 червня 2026 року

Наслідки ураження мосту через Північнокримський канал у селі Ставки, Херсонська область 20 червня 2026 року

Пошкоджений пункт пропуску "Джанкой" в селі Передмістне, Крим, 17 червня 2026 року

Пошкоджений пункт пропуску “Джанкой” в селі Передмістне, Крим, 17 червня 2026 року

Пошкоджений Генічеський міст та нові альтернативні переправи поруч з ним, Херсонська область, 21 червня 2026 року

Пошкоджений Генічеський міст та нові альтернативні переправи поруч з ним, Херсонська область, 21 червня 2026 року

Дим від пожежі на нафтобазі в Керчі та робота димових генераторів на Керченському мосту, 22 червня 2026 року

Дим від пожежі на нафтобазі в Керчі та робота димових генераторів на Керченському мосту, 22 червня 2026 року

Пожежа на нафтобазі у Керчі, 20 червня 2026 року
Джерело: https://censor.net/ua/n4010005

Пожежа на нафтобазі у Керчі, 20 червня 2026 року

  • 21 червня 2026 року командувач Сил безпілотних систем ЗС України Роберт «Мадяр» Бровді заявив, що окупований Крим «покладе Москву». Він також вибачився перед українцями на півострові за те, що відтепер будуть постійні повітряні тривоги та закликав їх триматися подалі від об’єктів окупантів і ділитися інформацією з Силами оборони України.
  • Про місця постійної дислокації підрозділів і баз окупаційної арміії РФ, які є легітимною воєнною ціллю Сил оборони України і від яких українським громадянам слід триматись подалі, читайте у  у спецпроєкті ЦЖР  «Тут може бути «бавовна».