Як кримські ТЕС вийшли боком кубанцям

Відеоблог Євгенія Лешана про те, як, намагаючись обдурити світ задля енергозабезпечення окупованого Криму, росіяни врешті обдурили самих себе, залишивши власну енергогенерацію без міжнародних партнерів, Тамань - без нової теплоелектростанції, а її мешканців - без належної кількості електроенергії.

«Ударна ТЕС мала б нарешті забезпечити Крим електроенергією та водночас звільнити потужності Ростовської АЕС для потреб Кубані. Конкурс на будівництво ТЕС виграв той самий «Технопромэкспорт», який вже попалився на закупівлі турбін для Криму і через це потрапив під європейські та американські санкції. Тому жоден виробник напряму “Технопромекспорту” турбіни не продасть», - розповідає журналіст.

В блозі Євгенія Лешана йдеться про те, як російська компанія, що потрапила під санкції ЄС через участь у контрабандному постачанні турбін Siemens для незаконного будівництва ТЕС у від'єднаному від української електромережі окупованому Криму, провалює будівництво ТЕС на Кубані - цей регіон потерпає через дефіцит електроенергії, який ще посилився через те, що частина материкової електроенергії витрачається на підтримку енергетичної стабільності окупованого півострова. 

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine