Партеніт та Саки: землю — забудовникам під прикриттям інвестдоговорів

Микита Панасенко

Блог Микити Панасенка про те, як під прикриттям економічного форуму у Санкт-Петербурзі, під пильним оком Путіна, хоч і по відеозв’язку, окупаційна кримська «влада» віддала під забудову шматки землі двом великим севастопольським забудовникам.

На початку червня у російському Санкт-Петербурзі відбувся міжнародний економічний форум, в якому взяла участь делегація із Криму. Окупаційна влада відзвітувала, що на форумі їм вдалося залучити понад 56 мільярдів рублів інвестицій. Одним з проєктів, щодо якого була підписана інвестугода, і який чи не найбільше тиражувався місцевими та російськими ЗМІ, — будівництво 11-ти 16-ти поверхівок на південному березі Криму у Партеніті.

Це має бути дуже масштабне будівництво: через 5 років у селищі під Алуштою з’явиться більше десятка багатоквартирних будинків. Загальну площу запланованих до зведення квадратних метрів не називають, сказали тільки, що площа тільки паркувальних місць сягне 27 тисяч. Спробуємо розібратися у кого з бізнесменів, місцевих чи російських, знайшлися такі кошти для інвестицій.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine