Ліквідація загарбників, відведення російських розвідників. Підсумки тижня на окупованому півдні

Відеоблог Микити Панасенка з традиційними підсумками робочого тижня та оглядом головних подій на окупованому Росією півдні України.

Російським окупантам та їхнім прихвостням немає безпечного місця на території України. Особливо це стало відчутно протягом останніх тижнів.

22 грудня стало відомо про загибель колаборанта Андрія Штепи, призначеного росіянами «гауляйтера» Каховки. Загинув внаслідок підриву автомобіля, Хто організував вибух достеменно невідомо, але в окупаційній адміністрації поспішили звинуватити у всьому українських партизан.

Недовго Андрій Штепа, відомий на прізвисько «Шнира», прислужував окупантам. «Інавгурація» на посаді так званого «голови сіл Любимівки та Василівки» відбулася 18 липня. Наші джерела тоді повідомляли, що Штепа закликав співробітників селищної ради співпрацювати з окупантами, обіцяючи зарплати в 60 тис рублів. Підкупляв селян “матеріальною допомогою”, однак люди на подачки не купились.

Штепа народився в Росії. Останні 15 років жив у Василівці і прагнув зайняти посаду голови громади, але пролітав на виборах.

У місцевих пабліках ширилася інформація, що самопроголошений «голова» «Шнира» причетний до викрадення і катування односельців та колишніх військовослужбовців. У волонтерській базі зрадників є інформація, що він разом з колаборанткою Любов’ю Литвиненко складав списки будинків, власники яких виїхали з окупації, для заселення туди російських військових.

Отже, земля йому скловатою.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine