На адмінкордоні з Кримом в серпні-вересні можливі черги через ремонт російських КПП

На адміністративному кордоні з окупованим Кримом в серпні-вересні можливе виникнення черг автомобілів через проведення ремонту російських пунктів пропуску. Режим пропуску громадян, які перетинають адмінкордон пішки, не зміниться.

Фото: РИА Новости / Александр Полегенько

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію прес-служби «прикордонного управління ФСБ Росії по Республіці Крим».

«У зв’язку з проведенням ремонтних робіт і, як наслідок, виникненням черг, рекомендуємо громадянам, які перетинають «держкордон» на автомобільному транспорті, планувати свій маршрут з 5 по 20 серпня 2017 року переважно через автомобільні пункти пропуску «Джанкой» і «Перекоп», а з 20 серпня по 15 вересня 2017 року – через пункти пропуску «Джанкой» і «Армянськ»», – йдеться в повідомленні.

Як вказується, реконструкція пунктів пропуску проводиться для підвищення їх пропускної спроможності та створення сприятливих і комфортних умов для перетину адмінкордону.

«Дана ситуація не торкнеться громадян, які здійснюють свій рух у пішому порядку», – відзначили в прес-службі.

Нагадаємо, російські пункти пропуску «Армянськ», «Перекоп» і «Джанкой» розташовані на адмінкордоні з окупованим Кримом відповідно навпроти українських контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак», «Чаплинка» і «Чонгар».

Як повідомлялось, у Криму окупанти збираються створити захисні споруди уздовж адміністративного кордону з материковою Україною для посилення охорони прилеглої території півострова.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine