До Криму на відпочинок приїжджає все менше росіян

У Криму за вісім місяців 2017 року відпочило близько 4,1 мільйона чоловік, що менше на 4,2% в порівнянні з кількістю приїжджих в 2016 році.

Про це повідомили в «міністерстві курортів і туризму» самопроголошеного «уряду» окупованого Криму, передає Центр журналістських розслідувань.

Як повідомляється, в пансіонатах і готелях відпочили близько 914 тис. Туристів, повного завантаження місць розміщення не спостерігалося.

«Середнє завантаження працюючих засобів розміщення з початку року склала 40,5%, в серпні – 64,6%», – зазначили у відомстві.

Повідомляється, що 43,5% приїжджих вибрали для відпочинку Південний берег Криму, західне узбережжя – 22%, на східній частині півострова відпочивали 19,7% туристів.

Глава правління відділення Російського союзу туріндустрії в Криму Борис Зелінський стверджує, що «туристичний проток в Криму просів відсотків на двадцять, як мінімум». Падіння популярності Криму у росіян, на його думку, сприяли відкриття Туреччини для російських відпочиваючих, зміцнення рубля, холодну погоду в Криму на початку літа і дорогі авіаквитки на півострів.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів