У Криму знайшли жорстоко побитого силовиками кримського татарина Параламова – адвокат

Новини
Ренат Параламов Фото: Facebook Крымская солидарность

В окупованому Криму в Сімферополі на автостанції «Східна» знайшли жорстоко побитого жителя селища Нижньогірський Рената Параламова, якого 13 вересня затримали російські силовики без розпізнавальних знаків.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook кримський адвокат Еміль Курбедінов, який знаходиться біля Паралмаова, передає Центр журналістських розслідувань.

«Параламова жорстоко катували! Це все, що ми можемо сказати в даний момент. Він у важкому стані!», – написав Курбедінов.

Про виявлення Параламова також повідомив в відекоментарі на сторінці в Facebook його двоюрідний брат Раїм Адільшаев

«Отримав інформацію про Параламова Рената. Він дійсно знаходиться на автостанції «Східна». Туди вже під’їхав його брат Руслан Параламов. Але є сумна новина – йго добре побили», – сказав Адільшаев.

«Місцеві активісти підтяглися на автостанцію «Східна». Кажуть стан його жахливий. Його дуже добре побили. Зараз Еміль Курбедінов там, будемо знімати побої, повеземо в швидку. Він до цих пір в себе прийти не може, так його сильно побили», – додав він.

Адільшаев також повідомив, що після медичного огляду Рената Параламова можливо доведеться госпіталізувати і закликав всіх одновірців молиться за його здоров’я.

Як повідомлялось, 13 вересня в окупованому Криму в селищі Нижньогірський російські силовики провели обшук будинку місцевого жителя Рената Параламова, затримали його і вивезли в невідомому напрямку. Раніше Еміль Курбедінов повідомив, що адвокатам не вдається виявити місцезнаходження Рената Параламова. У поліції заявили, що він в ФСБ, в якій це заперечували.