New York Times опублікувало карту, де Крим названий «спірною» територією

Відоме американське видання The New York Times опублікувало карту, на якій окупований Росією Крим зображений одного кольору з Російською Федерацією і названий «спірною» територією.

Фото: Twitter Garry Kasparov

Про це повідомив у мікроблозі Twitter російський опозиціонер, 13-й чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров, передає Центр журналістських розслідувань.

«Ця карта в NYTimes зображує Крим в тому ж кольорі, що і Росія, як «спірну» територію. Спірна з точки зору Путіна, через його захоплення! Сумно і неправильно. Крим – це Україна. Виправте це», – написав Каспаров, звертаючись до видання.

Карта опублікована в статті від 11 листопада під назвою «Путінський міст до Криму може мати більше символізму, ніж руху» про будівництво Росією моста через Керченську протоку, покликаного з’єднати окупований Крим з материковою частиною РФ.

Як повідомлялось, в червні 2017 року редакція польського громадського радіо Жешув вибачилася за свою помилку в зв’язку з публікацією карти України без Криму.

В липні 2017 року національний болгарський телеканал bTV приніс офіційні вибачення за публікацію у своєму ефірі карти України без окупованого Росією Криму.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів