В окупованому Сімферополі ФСБ затримала нібито членів Меджлісу

Новини

В окупованому Сімферополі ФСБ затримала кілька нібито членів Меджлісу кримськотатарського народу за нібито «вимагання в особливо великому розмірі» у громадянина Туреччини.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

За інформацією журналістки Лілі Буджурової, затримані не є членами Меджлісу.

«У Криму чергова облава. Повідомляють про обшуки в с. Південне поблизу Феодосії в будинку Ельміри Газієв. При цьому, сама Ельміра і її чоловік у від’їзді, а її батька в хату не пускають. Тобто силовики по суті увірвалися в порожній будинок, в відсутності господарів з усіма наслідками, що випливають (вірніше, втікає) наслідками. Обшуки йдуть також в Судаку – в будинку Бекіра Дегірменджі (є інформація, що сам він затриманий). в с. Грушівці – в будинку Казима Аметова», – повідомила кримська журналістка Ліля Буджурова.

Журналіст Шевкет Наматуллаев розмістив фотографії затриманих.

«ФСБшники в Криму заявили, що затримали кілька членом Меджлісу, яких підозрюють у вимаганні грошей у громадянина Туреччини. Свідки кажуть, що затримання проводилося в Сімферополі на вулиці Воровського. Зараз проходять обшуки в будинку фігуранта «справи 26 лютого» Мустафи Дегерменджі, під Судаком в селі Грушівка. Кажуть, що прийшли до його батьків Бекір Дегерменджі і Аліє Дегерменджі. Джерела повідомляють про затримання голови сім’ї. Так само силовики увірвалися в будинок активіста з Феодосії Ельміра Баранова Газиева. Чи пов’язані всі ці справи, поки не відомо!», – пише він.

За інформацією Радіо Свобода, затримання відбулося в кафе «Медобори» на вулиці Воровського біля Київського райсуду.

Повідомляється про затримання батька фігуранта «сутички 26 лютого» Мустафи Дегерменджі – Бекіра Дегерменджі.

Видання Кримінформ стверджує, що управління МВС Росії по анексувати Криму «порушило кримінальну справу» за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 163 Кримінального кодексу сусідній Росії ( «Вимагання, вчинене групою осіб»).