ОБСЄ не відправить спостерігачів на путінські вибори в окупований Крим

Парламентська асамблея Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) підтверджує неучасть Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ в спостереженні за виборами президента Росії на території окупованого Криму в березні 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе за підсумками її зустрічі з президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм Церетелі, передає Центр журналістських розслідувань.

«Під час обговорення ситуації в окупованому Криму Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила надію, що Місія зі спостереження за виборами ОБСЄ / БДІПЛ не відправлятиме своїх спостерігачів на територію окупованого Криму під час президентських виборів в Російській Федерації, що було підтверджено представниками делегації ПА ОБСЄ», – йдеться в повідомленні.

Віце-прем’єр також висловила подяку представникам ПА ОБСЄ за готовність і зацікавленість у відвідуванні лінії розмежування і прилеглих територій, контрольованих українською державою.

Вибори президента Росії планують провести 18 березня 2018 року – в річницю анексії Криму. Відповідний закон, який передбачає перенесення дати виборів, схвалили Державна дума і Рада Федерації Росії і підписав російський президент Володимир Путін.

Як повідомлялось, БДІПЛ ОБСЄ і моніторингова місія Євросоюзу відмовилися направляти до окупованого Криму своїх представників для спостереження за ходом виборів президента РФ в 2018 році.

Раніше БДІПЛ ОБСЄ і Євросоюз також не спостерігали за виборами депутатів Держдуми, які 18 вересня 2016 року Росія незаконно провела в окупованому Криму.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine