Новини на телеканалі UA: Крим виходитимуть трьома мовами

Новини на телеканалі UA: Крим виходитимуть трьома мовами. До російськомовного випуску новин про події у Криму з 22 січня додалися ще 2 випуски – українською та кримськотатарською мовами.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію UA: Суспільне мовлення.

Першим, о 17:00, як і раніше, виходитиме випуск новин російською. Після цього, о 19:00, – виходитиме випуск новин українською мовою, а завершуватиме вечірній ефір, о 20:40, випуск новин кримськотатарською мовою.

«Тим, хто знається на мовленні для Криму, зрозуміло, що випуски новин трьома мовами – це звичайна потреба мовного балансу. А оскільки все починається з новин, то повинно бути мовлення українською, кримськотатарською і російською, аби зробити новини доступнішими для жителів півострова. І ми нарешті це зробили», – зазначив виконавчий продюсер UA: Крим Осман Пашаєв.

Окрім трьох зазначених вечірніх випусків новин про події на півострові, по буднях, протягом усього дня глядачі UA: Крим можуть отримувати інформацію про події в Україні та світі з загальнонаціональних випусків новин.

Як повідомлялося, з 1 січня 2017 року Україні розпочав мовлення телеканал UА: Крим, який входить в структуру Суспільного телебачення і мовить на частоті 10.759 ГГц супутника Amos 2, на якій раніше мовив телеканал Перший Ukraine.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine