«Вибори» президента РФ в окупованому Криму неприйнятні – глава МЗС ФРН

Новий міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас назвав неприйнятними так звані «вибори» президента РФ в окупованому Криму і засудив спроби легітимації анексії півострова.

Глава МЗС ФРН Хайко Маас Фото: DPA

Про це глава МЗС ФРН заявив у понеділок, 19 березня, перед початком засідання міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на видання «Європейська правда».

За його словами, «результат виборів у Росії не дивує, так само, як і обставини, за яких відбувалися вибори».

При цьому Маас особливо наголосив на неприйнятності проведення виборів на окупованій території України.

«Той факт, що ці вибори відбулися у Криму, анексованому всупереч міжнародному праву, з нашого погляду є неприйнятним», – підкреслив глава МЗС ФРН, додавши, що Німеччина не підтримує дії по легітимації анексії півострова.

Маас також підкреслив, що в зв’язку з цим Росія залишається складним партнером. При цьому він додав, що співпраця з РФ необхідна для вирішення великих міжнародних конфліктів. «Водночас від Росії очікуватиметься конструктивний внесок», – зазначив Маас.

Як повідомлялось, верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що Європейський Союз не визнає проведення виборів Російською Федерацією на Кримському півострові.

Норвегія не визнає результатів «виборів» президента РФ, які проводяться в окупованому Криму, йдеться у заяві норвежського МЗС.

Франція не визнає проведення в незаконно анексованому Росією Криму «виборів» президента РФ, а також стурбована мілітаризацією півострова і серйозним погіршенням ситуації з правами людини в Криму.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine