В акваторії Азовського моря затримали кримське судно під прапором РФ

Новини
Судно "Норд", скриншот YouTube

Корабель морської охорони українських прикордонників затримав риболовецьке судно-порушника під прапором Російської Федерації.

Це сталося 25 березня в частині українських вод Азовського моря, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Судно «НОРД» зупинили за 15 миль від Обіточної коси. На борту знаходився екіпаж з 10 осіб.

«У ході перевірки встановлено, що вона зареєстрована на тимчасово окупованій території АР Крим. Крім цього члени команди судна порушили порядок виїзду з тимчасово окупованої території України. Всі вони мали так звані паспорти громадян Росії, видані в місті Керч», – йдеться в повідомленні прикордонників.

В ході огляду судна виявлено трал для лову риби і 5 тонн морепродуктів.

Затримане судно з командою відконвоювали в порт Бердянська для проведення подальших перевірочних та процесуальних дій. Встановлюватимуть особи затриманих.

За фактом виявлення правопорушення поінформовані підрозділи прокуратуру, УСБУ АРК і ГУНП в Запорізькій області. На затриманих членів команди судна складені документи по ст. 204-2 КУпАП, а стосовно капітана судна в СБУ направлено повідомлення по ст. 332-1 КК України.