СБУ затримала на адмінкордоні з Кримом «депутата» окупаційної «міськради» Євпаторії

Співробітники СБУ затримали в контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чаплинка» на адмінкордоні з окупованим Кримом екс-депутата Євпаторійської міськради, активного учасника так званої «самооборони Криму», який у вересні 2014 року був «обраний» в створену окупантами «міськраду» Євпаторії. Його підозрюють в посяганні на територіальну цілісність України.

Фото: RFE/RL

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію прес-центру СБУ.

«Оперативники спецслужби встановили, що колишній депутат міської ради Євпаторії у березні 2014 року брав участь у протиправній діяльності так званої «самооборони Криму». Під час незаконної анексії Кримського півострову він брав активну участь у захопленні адміністративних будівель органів державної влади та місцевого самоврядування України», – відзначили в СБУ.

За інформацією спецслужби, у вересні 2014 року фігурант справи був «обраний» депутатом від партії «Єдина Росія» в так звану «Євпаторійську міську раду», в ході незаконних «виборів», організованих окупантами.

Затриманий СБУ екс-депутат Євпаторійської міськради, учасник «самооборони Криму» Фото: ssu.gov.ua

Співробітники СБУ задокументували факт прибуття зловмисника на материкову частину України, де мешкають його родичі.

Як зазначили в спецслужбі, в рамках відкритого кримінального провадження за ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) тривають невідкладні слідчі дії.

За інформацією джерела Центру журналістських розслідувань в правоохоронних органах, співробітники СБУ затримали «депутата Євпаторійської міськради» Сергія Осьмініна. Він є гендиректором ТОВ «Машсервіс», яке займається маршрутними пасажирськими перевезеннями в Євпаторії. Підприємство діє з 1998 року. Після окупації Криму було зареєстровано в російському держреєстрі 16 жовтня 2014 року.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine