Затриманому екс-депутату міськради Євпаторії повідомлено про підозру – прокуратура АРК

Затриманому 3 квітня СБУ на адмінкордоні з Кримом екс-депутату Євпаторійської міськради і активному учаснику так званої «самооборони Криму» Сергію Осьмініну повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Фото: investigator.org.ua

Про це повідомляє прокуратура АРК, яка здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідує СБУ, передає Центр журналістських розслідувань.

«Громадянин України, будучи депутатом Євпаторійської міської ради АР Крим брав участь у засіданнях сесії міськради та голосував за так звану «націоналізацію» державного та комунального майна. У вересні 2014 року був обраний депутатом так званої «Євпаторійської міської ради» від політичної партії «Единая Россия», утвореної незаконними окупаційними органами влади на території півострову», – зазначили у відомстві.

Також в прокуратурі зазначили, що Осьмінін в березні 2014 року брав активну участь в діяльності так званої «самооборони Криму», в тому числі, спрямованої на захоплення адміністративних будівель органів державної влади та місцевого самоврядування України.

Сергій Осьмінін Фото: 15minut.org

«Своїми діями він сприяє встановленню окупаційного режиму на тимчасово окупованій території України, його органів влади, формуванню апарату державної влади Російської Федерації та його легітимізації, чим вчиняє умисні дії з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України», – заявили в прокуратурі АРК.

Затриманому Осьмініну повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Як повідомлялось, співробітники СБУ затримали в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чаплинка» на адмінкордоні з Кримом екс-депутата Євпаторійської міськради, активного учасника так званої «самооборони Криму» Сергыя Осьмініна, який у вересні 2014 року був «обраний» в створену окупантами «міськраду» Євпаторії.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine