«Готовься, Росія»: Трамп анонсував ракетний удар по Сирії

Сполучені Штати відповіли на заявлення російського дипломата від того, що ПРО РФ в Сирії «буде збивати» американські ракети, випущені за військовими об'єктами в цій країні.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв себе в Twitter, що такий удар (або кілька) з використанням високоточної зброї буде, і запропонував російському військовому «підготуватись», передає Центр журналістських розслідувань.

«Росія обіцяє збивати ракети, випущені по Сирії Що ж, готуйся, Росія, тому що вони будуть – відмінні, нові і «розумні», – пообіцяв ОН.

Трамп додав, що Кремлю не варто бути партнерами з «твариною, що вбиває свій народ отруйним газом», – так він раніше назвав сирійського диктатора Башара Асада.

7 квітня в результаті хімічної атаки в сирійському місті Дума загинули не менше 75 осіб, більше 1000 – постраждали. Число загиблих може істотно зрости, так як медики та волонтери не змогли дістатися до всіх уражених районів.

Президент США Дональд Трамп назвав Асада «твариною» і поклав відповідальність за його дії на Іран, Росію і особисто президента РФ Володимира Путіна. Американський президент пообіцяв, що винні «заплатять високу ціну», а режим сирійського диктатора припинить існування.

Пізніше Трамп пообіцяв прийняти рішення про відповідні дії протягом найближчих 48 годин.

США, Франція, Британія і шість непостійних членів Ради Безпеки ООН ініціювали екстрене засідання Радбезу в зв’язку з хіматакой в ​​Думі.

Росія заблокувала запропонований США проект резолюції про негайне гуманітарному доступі до району ураження. Одна постійний представник США в ООН Ніккі Хейлі повідомила, що Вашингтон прийме відповідні заходи у зв’язку з хімічною атакою в сирійському місті Дума незалежно від рішення Ради Безпеки ООН.

Росія, в свою чергу, попередила військовими каналами США про можливі наслідки відповіді на хіматаку в Сирії. Москва погрожує Вашингтону «серйозними наслідками», в разі, якщо останній вирішиться застосувати силу в Сирії.

У Білому домі розглядають варіанти відповіді на хімічну атаку військових Башара Асада проти цивільного населення в сирійському місті Дума. Учасники наради зійшлися на думці, що тільки більш потужний, ніж торішній удар, може стати стримуючим фактором від подальшого використання хімічної зброї.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine