На Херсонщині до туристичного сезону підготували 55 нових туристичних маршрутів

Понад 50 туристичних маршрутів представили різні райони Херсонської області, об'єднаних територіальних громад і місто Херсон в ході офіційного відкриття туристичного сезону на Херсонщині, яке відбулося 1 травня на Кам'янській Січі.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв на відкритті туристичного сезону на Херсонщині Фото: khoda.gov.ua

Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв агентству Укрінформ, передає Центр журналістських розслідувань.

«Райони Херсонщини розробили й презентували 55 туристичних маршрутів: Олешківські піски, Кам’янська Січ, Асканія Нова, моря. Один із нових маршрутів – Лемурійське озеро. Ми даємо можливість розвиватися цьому напрямку, шукаємо інвесторів. Головний крок, щоб привабити бізнес, – відремонтувати дороги», – сказав Гордєєв.

Зокрема, свій туристичний потенціал представили Генічеський, Скадовський, Олешківський, Чаплинський, Бериславський, Голопристанський, Білозерський, Каланчацький райони, Арабатська Стрілка, Нова Каховка, Гола Пристань, місто Херсон та Присиваська ОТГ.

За словами глави Херсонської ОДА, головні атракції регіону – два моря, а також озера Сиваш та Лемурійське, широкі можливості зеленого туризму, зокрема, риболовля, полювання, відпочинок на Нижньодніпровських плавнях.

«І всі ці речі потребують дорожнього та авіасполучення, яке ми паралельно розвиваємо. До нас можна прилетіти з будь-якої точки світу й відпочити. Головна мета – щоб до нас їздили, а не ми від’їжджали. Тому ми працюємо зараз над співпрацею з лоукостами. Я думаю, що 2019 року будуть приємні новини: ми запустимо лоукост. Щодо назви – це комерційна таємниця», – зазначив Гордєєв.

За його словами, влада Херсонщини очікує, що в 2018 році в область приїде не менше 3,5 мільйона туристів, як і в минулому році.

У той же час Гордєєв відзначив, що зараз існує проблема недостатнього сервісу, коли бізнес не встигає за зростанням туристичної привабливості регіону. Однак, відзначило він, відкриваються нові готелі, поповнюючи номерний фонд.

Фото: khoda.gov.ua

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine