Прокуратура АРК направила до суду обвинувачення в держзраді щодо учасника «Самооборони Криму»

Прокуратура АРК і слідчий відділ Главку Нацполіціі в АРК завершили досудове розслідування і направили в Апеляційний суд Києва для вирішення питання про визначення підсудності обвинувальний акт щодо учасника так званої «Самооборони Криму» Олександра Саттарова, якого в грудні 2017 року затримали в Дніпропетровській області.

Учасник «Самооборони Криму» Олександр Саттаров Фото: Facebook Лариса Сарган

Член незаконно створеного збройного формування підозрюється в державній зраді, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію прокуратури АРК.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний учасник «Самооборони Криму» приймав безпосередню та активну участь у захопленні військових частин м. Севастополя, тобто вчинив дії, спрямовані на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості України, а також наданні іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України», – розповіли у відомстві.

Як зазаначили в прокуратурі АРК, за результатами проведення досудового розслідування, обвинувальний акт щодо учасника «Самооборони Криму» спрямований до Апеляційного суду Києва для вирішення питання про визначення підсудності за однио з районних судів Києва та подальшого судового розгляду.

Фото: Facebook Лариса Сарган

Нагадаємо, 15 грудня 2017 року правоохоронці затримали в Дніпропетровській області члена так званої «Самооборони Криму» Олександра Саттарова. 18 грудня Приморський суд Одеси заарештував його без права внесення застави.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів