Прокуратура АРК направила до суду обвинувачення в держзраді щодо учасника «Самооборони Криму»

Новини
Учасник «Самооборони Криму» Олександр Саттаров Фото: Facebook Лариса Сарган

Прокуратура АРК і слідчий відділ Главку Нацполіціі в АРК завершили досудове розслідування і направили в Апеляційний суд Києва для вирішення питання про визначення підсудності обвинувальний акт щодо учасника так званої «Самооборони Криму» Олександра Саттарова, якого в грудні 2017 року затримали в Дніпропетровській області.

Член незаконно створеного збройного формування підозрюється в державній зраді, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію прокуратури АРК.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний учасник «Самооборони Криму» приймав безпосередню та активну участь у захопленні військових частин м. Севастополя, тобто вчинив дії, спрямовані на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості України, а також наданні іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України», – розповіли у відомстві.

Як зазаначили в прокуратурі АРК, за результатами проведення досудового розслідування, обвинувальний акт щодо учасника «Самооборони Криму» спрямований до Апеляційного суду Києва для вирішення питання про визначення підсудності за однио з районних судів Києва та подальшого судового розгляду.

Фото: Facebook Лариса Сарган

Нагадаємо, 15 грудня 2017 року правоохоронці затримали в Дніпропетровській області члена так званої «Самооборони Криму» Олександра Саттарова. 18 грудня Приморський суд Одеси заарештував його без права внесення застави.