Волкер прибув на Донбас, щоб ознайомитись з ситуацією в регіоні

Новини
Спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер Фото: RFE/RL

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер увечері 14 травня прибув на Донбас, щоб особисто ознайомитись з ситуацією на лінії розмежування та дізнатись про гуманітарні потреби регіону.

Про це повідомляє Голос Америки, передає Центр журналістських розслідувань.

«Спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер прибув на Донбас. Він продовжує свою місію, проводячи зусилля для відновлення територіальної цілісності України та припинення російської агресії», – розповіла кореспондент видання Мирослава Гонгадзе, яка супроводжує Волкера у поїздці.

За її словами, 15 травня спецпредставниц Держдепу зустрічатиметься з українським військовими для того, щоб з’ясувати ситуацію на передовій, а також з представниками громадських та гуманітарних організацій та з потерпілими мешканцями регіону для того, що зрозуміти потреби в гуманітарній допомозі.

Журналістка нагадала, що за даним ООН, лише 4% потреб Донбасу в гуманітарній допомозі забезпечено міжнародними організаціями.

Як зазначила Гонгадзе, Сполучені Штати готові зробити свій внесок. 15 травня буде оголошено про надання додаткових 125 млн дол. на допомогу постраждалим територіям.

Як повідомлялось, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надасть Україні додаткову допомогу в розмірі $125 млн для Донбасу і територій, які постраждали від російських агресивних дій.