США залишили в силі санкції щодо Північної Кореї

Незважаючи на підписану декларацію про перезавантаження двосторонніх відносин і денуклеаризації Корейського півострова, санкції США проти Північної Кореї залишаються в силі.

Про це заявив президент США Дональд Трамп на прес-конференції за підсумками саміту, передає Центр журналістських розслідувань з посиланням на Reuters.

Раніше на саміті стало відомо, що лідер КНДР Кім Чен Ин зобов’язується до «повної денуклеаризації Корейського півострова» (процес скорочення арсеналів ядерної зброї, його носіїв і засобів доставки, а також виробництва) в спільному документі, підписаному з президентом США Дональдом Трампом.

– Сполучені Штати і КНДР зобов’язуються встановити нові відносини США-КНДР відповідно до бажання народів обох країн досягти миру і процвітання.

– Сполучені Штати і КНДР об’єднають свої зусилля по створенню тривалого і стабільного мирного режиму на Корейському півострові.

– Знову підтверджуючи Декларацію від 27 квітня 2018 року, підписану в Панмунджоне (між лідерами КНДР і Південної Кореї, – ред.), КНДР зобов’язується докласти зусиль для повної денуклеаризації Корейського півострова.

– Сполучені Штати і КНДР зобов’язуються проводити роботи з пошуку останків військовополонених, включаючи негайну репатріацію тих, кого вже ідентифікували.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine