При в’їзді в окупований Крим ФСБ створює штучні черги – Держприкордонслужба України

Новини
Очередь автомобилей в буферной зоне возле КПВВ «Чонгар» 29.04.2017 Фото: Госпогранслужба Украины

При в’їзді в окупований Крим з материкової частини України співробітники ФСБ РФ створюють штучні черги автомобілів.

Про це повідомляє прес-служба Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби, передає Центр журналістських розслідувань.

«Окупаційні служби продовжують створювати незручності для громадян, які прямують через адмінкордон з тимчасово окупованої території АР Крим. Так, сьогодні прикордонники в черговий раз зафіксували штучні черги на адмінкордоні. Співробітники Держприкордонслужби не фіксували ніяких накопичень перед українським КПВВ «Чонгар», але в той же час сьогодні близько 200 автомобілів чекали своєї черги перед окупаційним так званим «пунктом пропуску», – йдеться в повідомленні.

Українські прикордонники відзначили, що «ніяких причин для затримок при цьому не було, так як в середньому за добу через КПВВ« Чонгар »в бік Криму проїжджає близько 400-500 автомобілів.

За інформацією Держприкордонслужби України, ФСБ створює черги, ймовірно, для картинки туристичного потоку або через небажання якісно працювати.

Також українські прикордонники відзначили, що 2 серпня російські силовики додатково виставили для контролю військових, хоча зазвичай пропуск автомобілів здійснюють за допомогою світлофора і шлагбаума.