Прикордонники спільно з ЗСУ провели на узбережжі Азову навчання по відбиттю атаки ворога з моря

На узбережжі Азовського моря прикордонники спільно з підрозділами Збройних сил України, що входять до складу Об’єднаних сил, провели тактичні навчання по відбиттю та стримуванню агресії з моря.

Фото: dpsu.gov.ua

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з послання на інформацію Державної прикордонної служби України.

Фото: dpsu.gov.ua

«У ході навчань екіпажі бронеавтомобілів Держприкордонслужби та танкові підрозділи Збройних сил України, що спільно діють у складі Об’єднаних сил, вдосконалили питання взаємодії під час виконання завдань щодо оборони узбережжя та знищення надводних цілей і морського десанту противника», – йдеться у повідомленні.

Фото: dpsu.gov.ua

Під час навчальної стрільби, як вдень, так і вночі, снайперські групи закріпили навички дій в різних умовах обстановки, кулеметники підвищили точність стрільби в русі та із укріплень, а водії броньованих «Хамвеїв» удосконалили майстерність керування під час руху в колонні, розгортанні в бойовий порядок та виконання оборонних маневрів на узбережжі.

Фото: dpsu.gov.ua

Особливу увагу на навчаннях було приділено питанням тактичної медицини, а саме наданню домедичної допомоги на полі бою та евакуації поранених з під вогню противника.

Фото: dpsu.gov.ua

Фото: dpsu.gov.ua

Як зазначили в Держприкордонслужбі, спільні навчання з відбиття можливої агресії з моря з підтриманням належної взаємодії між підрозділами Об’єднаних сил триватимуть й надалі.

Фото: dpsu.gov.ua

Як повідомлялось, 13 вересня підрозділи морської піхоти ВМСУ і авіації Сухопутних військ ЗС України провели спільні навчання з відбиття висадки ворожого десанту на узбережжі Азовського моря.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine