У ВСУ придумали, як будуть уберігати боєприпаси від диверсій

Запобігти диверсіям на об’єктах зберігання боєприпасів можна завдяки підземним бетонним сховищам

Про це заявив командувач Сухопутних військ Збройних сил України Сергій Попко, передає Центр журналістських розслідувань.

«Аналіз причин вибухів на арсеналах Збройних сил України свідчить про продовження збройної агресії проти України… Ворог не залишає спроб «обезкровити» нашу армію, залишити нас без необхідних для стримування агресії ресурсів, в тому числі боєприпасів», – заявив він у Facebook.

«Диверсія на 6-му арсеналі Збройних сил України (Чернігівська область, поблизу м. Ічня) показала, що тих заходів, які були вжиті після попередніх диверсій, недостатньо», – констатував Попко.

На думку командувача Сухопутних військ, «реалізація повного комплексу заходів, які гарантовано забезпечать надійне зберігання та охорону арсеналів, баз, складів, потребує інтенсивної системної діяльності протягом тривалого часу».

«Сьогодні проблема протидії диверсіям на об’єктах зберігання боєприпасів може бути вирішена шляхом їх розміщення в заглиблених бетонних сховищах арочного типу, що унеможливить більшість можливих способів проведення диверсій», – заявив він.

«Реалізуємо цей підхід в Сухопутних військах Збройних Сил України, починаючи зі зберігання реактивних боєприпасів всіх типів», – повідомив Попко.

В Україні планується побудувати 15 сховищ захищеного типу для боєприпасів ЗСУ, які відповідатимуть стандартам НАТО.

9 жовтня близько 3:30 ночі сталася детонація на арсеналі неподалік від села Дружба на південь від Ічні в Чернігівській області. Генштаб повідомив, що горять склади 6-го арсеналу Командування сил підтримки ЗСУ. Ця в/ч (А1479) входить в структуру Центрального ракетно-артилерійського управління А0120.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine