Російські прикордонники ФСБ знову затримали в Азовському морі українських рибалок

Російські прикордонники ФСБ затримали в Азовському морі в акваторії Єйська український рибальський катер за нібито «порушення правил рибальства».

Про це повідомляє прес-служба прикордонного управління ФСБ РФ по Краснодарському краю, передає Центр журналістських розслідувань.

«Іноземне маломірний плавзасіб було виявлено в районі Єйської коси. Його затримали і доставили в порт Єйськ. У моторному катері типу» Тунець «були виявлені понад 240 кг риби, включаючи 17 особин забороненого до вилову судака, а також десяток сіток», – йдеться в повідомленні.

Затримані рибалки нібито не змогли пояснити, в якій частині Азовського моря вони добули морські біоресурси. Він перебував на борту улов і заборонені знаряддя промислу були вилучені.

В даний час, наголошується в повідомленні, за порушення правил рибальства (ч. 2 ст. 8.37 КоАП РФ) капітан затриманого судна притягнуто світовим судом Єйська до адміністративної відповідальності. Йому призначено штраф в сумі 5 тис. рублів. Крім цього, за рішенням суду, плавзасіб і знаряддя промислу конфісковані.

У вересні 2018 року прикордонники ФСБ РФ затримали на кримському березі затоки Сиваш двох українських рибалок з села Стрілецького Херсонській області під час швартування моторного човна поблизу села Стефанівка Джанкойського району. Російські прикордонники стверджували, що в човні, на якій рибалки прибутку до Криму, було виявлено близько 20 кг кефалевих видів риб.

Ситуація навколо України та Азовського моря входить до числа основних пунктів порядку денного Ради ЄС із закордонних справ, яка збереться в понеділок у Брюсселі.

 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine