За підозрою у викраденні картини Куїнджі затримали кримського підприємця

Новини
Денис Чуприков

Поліція в Москві затримала за підозрою у викраденні картини «Ай-Петрі. Крим» з Третьяковської галереї підприємця з Криму Дениса Чуприкова.

За інформацією РБК, 33-річний житель Феодосії був зареєстрований в якості індивідуального підприємця в серпні 2017 року, передає Центр журналістських розслідувань.

«Чуприков народився 12 квітня 1986 року. Основний напрямок підприємницької діяльності – електромонтажні роботи. Крім того, він є гендиректором і власником московського ТОВ« Мегаполіс »(займається в тому числі торгівлею легковими автомобілями і ремонтом мотоциклів)», – йдеться в повідомленні.

Співробітники правоохоронних органів склали фоторобот чоловіка зі слів очевидців і розіслали його в усі підрозділи московської поліції. Мінкультури РФ екстрено внесло до реєстру викрадених картину Архипа Куїнджі «Ай-Петрі. Крим» для запобігання її вивезення за кордон. Напередодні вдень картину викрали. Вже 28 січня співробітники МВС і ФСБ РФ затримали підозрюваного у викраденні картини, повідомляє «Интерфакс» з посиланням на офіційного представника МВС РФ Ірину Вовк.