У Криму «суд» продовжив арешт чотирьом фігурантам бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір»

Новини
Фото: Facebook Крымская солидарность

«Верховний суд» окупованого Криму в п’ятницю, 8 лютого, продовжив на два місяці – до 9 квітня – арешт чотирьом фігурантам бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір» Серверу Зекерьяєву, Марлену Асанову, Мемету Бєлялову і Сейрану Салієву.

Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook громадське об’єднання «Кримська солідарність», передає Центр журналістських розслідувань.

«Судові засідання закінчені. Серверу Зекерьяєву, Марлену Асанову, Мемету Бєлялову і Сейрану Салієву запобіжний захід у вигляді утримання під вартою продовжено до 9 квітня 2019 року», – йдеться в повідомленні.

За інформацією активістів, судові засідання по кожному з фігурантів проходили в закритому режимі.

Нагадаэмо:

11 жовтня 2017 року в Бахчисараї співробітники ФСБ провели обшуки в будинках кримських татар. В результаті було затримано шістьох кримчан: Сервер Зекірьяєв, Сейран Салієв, Марлен Асанов, Тимур Ібрагімов, Мемет Бєлялов і Ернест Аметов. Прес-служба ФСБ заявила про те, що в Криму нібито «припинили діяльність осередку послідовників «Хізб ут-Тахрір» і назвала обшуки в Бахчисараї слідчими діями. «Київський районний суд» Сімферополя заарештував затриманих кримських татар.