У РФ колишнього українського військового-зрадника і кримчанку засудили до тривалих термінів за «шпигунство»

У РФ Північно-Кавказький окружний військовий суд визнав винним у державній зраді майора Чорноморського флоту Росії, колишнього українського військового Дмитра Долгополова, який зрадив присязі Україні, і жительку Криму Анну Сухоносову.

Про це повідомляє ФСБ РФ, передає Центр журналістських розслідувань.

За версією слідства, Сухоносова була завербована співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковником Ігорем Клименком і залучила Долгополова до конфіденційного співробітництва з українською спецслужбою за грошову винагороду.

ФСБ Росії стверджує, що Долгополов і Сухоносова цілеспрямовано збирали і передавали в спецслужбу України відомості, які становлять державну таємницю, про діяльність частин і з’єднань Чорноморського флоту Росії.

За даними ФСБ Росії, в ході суду Долгополов і Сухоносова «свою вину визнали повністю і покаялися в скоєному».

  • 29 вересня 2017 року ФСБ Росії повідомила про затримання двох російських громадян за підозрою в шпигунстві на користь України. Ними виявилися Анна Сухоносова і кадровий російський військовий Дмитро Долгополов.
  • Долгополов, за даними спікера Генштабу Збройних сил України Владислава Селезньова, до анексії півострова служив в українській армії, а в лютому-березні 2014 роки перейшов на службу до росіян.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine