У Сімферополі поліція «вивчить рапорти» патрульно-постових, які затримали архієпископа ПЦУ Климента

У Сімферополі російська поліція вивчить рапорти патрульно-постових, які затримали архієпископа Сімферопольського і Кримського Православної церкви України Климента.

Еміль Курбедінов і архієпископ Сімферопольський і Кримський Православної церкви України Климент, фото: Еміль Курбедінов

Як повідомив адвокат Еміль Курбедінов, вони з Климентом знаходяться в поліцейській дільниці, передає Центр журналістських розслідувань.

«У відділі поліції. Всі переживають і постійно дзвонять Аріхіепіскопу. Як нам пояснив начальник поліції, ми чекаємо ППСників доставили Климента в відділ. Для вивчення їх рапортів», – пише він.

  • В окупованому Криму в Сімферополі в неділю, 3 березня, російські силовики затримали архієпископа Сімферопольського і Кримського Православної церкви України Климента, який збирався їхати до російського Ростова-на-Дону на суд українського політв’язня Павла Гриба. Владиці дозволили відвідати украинця в СІЗО.
  • 8 лютого 2019 року на першому засіданні священного синоду Православної церкви України Архієпископ Сімферопольский і Кримський Климент був призначений головою Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі.
  • В Криму окупаційна «влада» надіслала припис про «звільнення приміщень» Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги в Сімферополі – єдиного храму Православної церкви України в місті.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine