РФ проводить чергові незаконні військові навчання в Криму

В окупованому Криму РФ проводить чергові незаконні тактичні навчання з десантно-штурмових і артилерійським полками сьомий гвардійської десантно-штурмової дивізії.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на департамент інформації та масових комунікацій Міноборони РФ.

«У навчаннях задіяно понад 1,5 тисячі десантників, більше 300 одиниць бойової техніки, а також літаків військово-транспортної авіації, вертольотів армійської авіації та великі десантні кораблі Чорноморського флоту», – йдеться в повідомленні.

Як розповіли в Міноборони РФ, «одним з найбільш видовищних епізодів стане висадка підрозділів ВДВ з бойових десантних кораблів з метою захоплення і знищення пунктів управління умовного противника і таборів підготовки незаконних збройних формувань».

Десантники відпрацюють захоплення вигідних рубежів і їх утримання, щоб дати можливість головним силам угруповання висадитися. Головні сили будуть підтримані вогнем артилерії, фронтовий і армійською авіацією, розрахунками безпілотників і танковими підрозділами.

  • 11 березня російські військові провели в окупованому Криму частина військових навчань, в яких задіяли понад 10 тисяч артилеристів і близько 3 тисяч одиниць ракетно-артилерійського озброєння.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine
Перейти до панелі інструментів