Біля німецького посольства родичі політв’язнів вимагали припинити спроби зняти санкції з РФ

Родичі українських політв’язнів та правозахисники зібралися біля Посольства Німеччини в Україні з вимогами припинити спроби Німеччини зняти санкції з РФ, а також передали до посольства два звернення.

Про це повідомляє кореспондент Центру журналістських розслідувань.

“Передали два звернення: перше стосується поведінки високопосадовців Німеччини в Раді Європи і їх спроби скасувати санкції проти Росії. Цим зверненням ми висловлюємо протест. Друге стосується залученню Німеччини до переговорних процесів з Росією стосовно звільнення заручників. Ми вважаємо, що Німеччина, яка домовляється з Росією про великі комерційні проекти, такі, як “Північний потік-2”, має великий вплив на російських високопосадовців. І вона здатна домовитися з РФ про звільнення заручників”, – розповів керівник об’єднання родичів політв’язнів, які перебувають в РФ Ігор Котелянець.

Фото: investigator.org.ua

До посольства прийшло близько 12 активістів. Серед – них батьки, брати та племінники українських політв’язнів.

Два звернення, які вони принесли, вдалося лише покласти в ящик для пошти, ніхто з представників посольства до родичів не вийшов.

Фото: investigator.org.ua

На думку родичів в’язнів Кремля, німецькі дипломати та депутати відкрито ведуть активні дії для зняття санкційного тиску з Росії у Раді Європи, і планують досягти цього на поточній сесії ПАРЄ.

  • Парламентська Асамблея Ради Європи підтримала резолюцію «Про виклики перед ПАРЄ», виключивши з нього норми, які б створили умови для зняття санкцій з російської делегації.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine