Аласанія повідомив про узгоджений штабами кандидатів порядок проведення дебатів на «Олімпійському»

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія розповів про узгоджений штабами кандидатів у президенти Володимира Зеленського і Петра Порошенка порядок проведення дебатів на НСК «Олімпійський», які пройдуть 19 квітня з 19:00 до 20:00.

Володимир Зеленський та Петро Порошенко Фото: Facebook

Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі, передає Центр журналістських розслідувань.

За його словами, перемовини проходили у МВС України. На них штаб Порошенка представляли Віталій Ковальчук, Артур Герасимов і Олексій Семенов.

Від штабу кандидата Володимира Зеленського брали участь Андрій Богдан, Сергій Шефір і Кирило Тимошенко.

Аласанія зазначив, що під час зустрічі обговорювались «з вузької точки зору – питання безпеки аудиторії та кандидатів, з ширшої – майданчик для перемовин».

«Сцен буде дві. Телесигналів буде два. Телетрансляцій, схоже, теж буде дві. Це ще нічого, концертів взагалі планувалось чотири: два до, два після (в кожного кандидата свої)», – розповів керівник НСТУ.

Він додав, що також штаби домовилися за шістьма позиціями й не домовилися за чотирма.

«Про що штаби домовились: 1. Трибуни ділять не вздовж, а поперек. 2. Символіку партій не використовують. 3. Артистів з піснями запускають по черзі. 4. Квитки ділять навпіл і розповсюджують кожен свої. 5. Час початку концертів: 16:00. 6. Час початку «дебатів»: 19:00. Про що штаби не домовились: 1. По три питання чи по чотири. 2. Хто буде ведучим(и). 3. Одна ПТС чи дві. 4. Віддавати одну трансляцію всім каналам, чи кожен штаб веде свою зйомку і віддає своїм каналам», – вказав Аласанія, додавши, що переговори про неузгоджених пунктах продовжать представники штабів Семенов і Тимошенко.

Також він наголосив, що Суспільне телебачення не братиме участь в організації дебатів на НСК «Олімпійський».

«Суспільне продовжує дотримуватись закону і здорового глузду: змістовні дебати мають відбутись в студії НСТУ 19-го квітня в часовому проміжку від 20:00 до 21:00 (якщо інше не буде вирішено Центральною виборчою комісією)», – зазначив керівник НСТУ.

Нагадаємо:

  • 7 квітня Центральна виборча комісія України оголосила офіційні результати першого туру виборів президента 31 березня. За ними, до другого туру, який відбудеться 21 квітня, проходять кандидати Володимир Зеленський та Петро Порошенко, яких і буде внесено до виборчого бюлетеню для повторного голосування.
  • Голова ЦВК Тетяна Сліпачук заявила, що офіційні дебати Володимира Зеленського та Петра Порошенка повинні проводитися в студії Суспільного.
  • Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) готова до дебатів між кандидатами на пост Президента України 19 квітня. В свою чергу, у ЦВК зазначили, що немає підстав змінювати постанову про теледебати, вони пройдуть згідно закону.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine