У Зеленського заявили, що квартира в Криму була куплена його дружиною за ринковою ціною до окупації

Новини
Олена Зеленська і Володимир Зеленський Фото: rbc.ua

Дружина новообраного президента України Володимира Зеленського Олена придбала нерухомість в Криму в квітні 2013 року, до незаконної анексії півострова Росією, в повній відповідності з чинним законодавством України за ринковою ціною. Після окупації нею не користувалися.

Про це заявила прес-служба Зеленського, в зв’язку з інформацією агентства Reuters про те, що Зеленська в 2013 році придбала нібито за половину ринкової вартості у екс-нардепа і бізнесмена Олександра Буряка пентхаус в селищі Лівадія біля Ялти, передає Центр журналістських розслідувань.

«Нерухомість в Криму була придбана Оленою Зеленською, дружиною Володимира Зеленського, в квітні 2013 року, до незаконної анексії Криму, в повній відповідності з чинним законодавством України. Нерухомість була придбана за ринковою ціною. При цьому в Україні були сплачені всі обов’язкові податки і збори. Через незаконну анексії Криму Росією сім’я Зеленських ніколи не користувалася цією нерухомістю. Договір купівлі-продажу нотаріально був зареєстрований в Києві», – йдеться в заяві.

У прес-службі новообраного президента також вказали, що ця квартира була офіційно задекларована ним, як кандидатом в президенти, відповідно до чинного законодавства України.

«Сім’я Зеленських має намір користуватися цією нерухомістю тільки після обов’язкового повернення Криму до України. Таким чином, ця чергова вигадана «сенсація» – абсолютно безпідставна», – наголошується в повідомленні.

Згідно з поданою декларацією кандидата в президенти України Зеленського за 2017 рік, яка передбачена законом, його дружині Олені з квітня 2013 року належить квартира площею 129,8 кв. м вартістю 1,31 млн грн і паркувальне місце за 74 тис. грн в селищі Лівадія біля Ялти.

Нагадаємо:

  • 1 травня 2019 року агентство Reuters плвідомило, що дружина новообраного президента України Володимира Зеленського Олена у 2013 році купила на Південному березі Криму розкішний пентхаус в елітному житловому комплексі «Імператор» поруч з Лівадійський палацом в селищі Лівадія менш ніж за половину ринкової ціни в українського бізнесмена, екс-нардепа Олександра Буряка.