На Херсонщині відкрили туристичний сезон

В прикордонній з окупованим Кримом Херсонській області традиційно великим фестивалем відкрився туристичний сезон. У цьому році організатори обрали місцем його проведення Біосферний заповідник Асканія-Нова, що є унікальним природним об’єктом на туристичній мапі України.

Фото: investigator.org.ua

У масових заходах в суботу , 18 травня, взяли участь близько 5 тисяч туристів та місцевих мешканців, повідомляють кореспонденти Центру журналістських розслідувань.

«Херсонщина багата на унікальні місця і ми поставили собі за завдання показати всю Херсонщину. Я думаю, що сьогоднішній тур-фест саме в Асканії-Новій буде яскравим початком таких фестів по всій Херсонщині», – заявив на відкритті фестивалю виконуючий обов’язки голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій.

В.о. голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій Фото: investigator.org.ua

За даними ХОДА, минулого року на Херсонщині відпочило близько 3,5 мільйона туристів. В цьому році є нагода цю цифру перевершити, заявляють можновладці.

«Та кількість туристів, що відвідали Херсонщину торік, показує, що це безпечний регіон, сьогодні сюди можна й треба приїжджати для відпочинку та лікування», – сказав Бутрій у відповідь на запитання з приводу можливої небезпеки для відпочиваючих через сусідство області з окупованим Кримом.

Фото: investigator.org.ua

Найбільшу проблему для відпочиваючих складає відсутність розвиненої інфраструктури та незадовільний стан дорожнього покриття в області.

«Задля розвитку нашого регіону треба в першу чергу ремонтувати дороги. Ви бачили дорогу між Асканією та Чкаловим? ЇЇ там взагалі нема! Як можна говорити про сталий розвиток туристичного бізнесу, якщо відпочивальники до нас просто фізично не можуть доїхати», – розповіла Центру журналістських розслідувань місцева жителька Валентина.

Нагадаємо:

  • 1  травня 2018 року понад 50 туристичних маршрутів представили райони Херсонської області, об’єднаних територіальних громад і місто Херсон в ході офіційного відкриття туристичного сезону на Херсонщині, яке відбулося на Кам’янській Січі.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine