РФ збільшить в окупованому Криму «антитерористичну захищеність»

Стан санаторно-курортного комплексу і громадських місць в окупованому Криму з точки зору «антитерористичної і пожежної безпеки залишається «незадовільним».

Про це заявив повноважний представник президента РФ в Південному федеральному окрузі Володимир Устинов у вівторок на засіданні в ході наради щодо забезпечення безпеки майбутнього курортного сезону, яке проводив секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев, пише Центр журналістських розслідувань з посиланням на російські ЗМІ.

«Напередодні нового курортного сезону необхідно вжити додаткових заходів щодо безпеки його проходження … Зберігається незадовільний стан антитерористичної захищеності і пожежної безпеки санаторно-курортного комплексу і місць масового перебування людей в Криму», – цитує Устинова ТАСС.

Він уточнив, що проведені в 2018-2019 роках перевірки показали, що «порушення є в більшості організацій». У багатьох організаціях відсутні металодетектори, огорожі, системи відеоспостереження, оповіщення та управління евакуацією.

«Причинами є формальний підхід керівників до вищевказаної роботі, дефіцит фінансування власниками, в тому числі міністерством економічного розвитку і міністерством охорони здоров’я республіки Крим, а також нестача кваліфікованих фахівців у сфері протидиверсійної захищеності», – зазначив повпред.

У грудні 2018 року «глава» Криму Сергій Аксенов заявляв, що на півострові зростає рівень терористичної загрози. За його словами, головною загрозою «залишаються спроби керівництва України дестабілізувати ситуацію в регіоні».

  • Як неодноразово повідомляли в Азово-Чорноморському регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, в’їзд на тимчасово окуповану територію України АР Крим та виїзд з неї здійснюється тільки через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Чонгар», «Чаплинка» і «Каланчак», згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 №367.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine